% > Opieka długoterminowa

Opieka długoterminowa

Jesteśmy jedyną firmą w Olsztynie zajmującą się opieką długoterminową, gdzie tworzymy wspaniałą rodzinną atmosferę. Profesjonalną opiekę zapewnia personel medyczny i doświadczona kadra.Nad zdrowiem naszych pacjentów pracuje zespół specjalistów z dziedziny medycyny, rehabilitacji, psychologii, logopedii.

Do dyspozycji pacjentów posiadamy duże zaplecze do pielęgnacji i rehabilitacji, ogród zapewniający spacery oraz kaplicę w której w każdą niedzielę odprawiana jest msza św. Pensjonariusze uczestniczą w terapii zajęciowej gdzie malują, śpiewają spotykają się z ciekawymi ludźmi.

Nasz firma zajmuje się również domową opieką długoterminową.

Przeszkolone i z dużym doświadczeniem pielęgniarki odwiedzają chorych cztery razy w tygodniu w celu polepszenia jakości życia chorego w domu. Ustalają problemy i indywidualny plan opieki. Edukują pacjentów oraz rodziny z zakresu czynności pielęgnacyjnych i sam opieki w życiu z chorobą i niepełnosprawnością. Kontrolują parametry życiowe: ciśnienie, tętno, temperaturę oraz poziom cukru we krwi. Na zlecenie lekarza wykonują: opatrunki, wymieniają sondy żołądkowe, cewniki Foleya, worki stomijne. Podają leki w formie iniekcji śródskórnej, podskórnej, domięśniowej i przetaczają płyny infuzyjne.


KONTAKT

CertusVia Spółka z o.o. NIP : 739 356 61 32

Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji
ul. Boenigka 9, 10-686 Olsztyn,